Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rzadko tu zaglądamy, jednak ciągle o sobie pamiętamy - TŻtówki i ExTŻtówki 2008
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-07-24, 14:29   #3001
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Rzadko tu zaglądamy, jednak ciągle o sobie pamiętamy - TŻtówki i ExTŻtówki 2008

Hej

Ja jestem po maratonie weselnym. W zeszły weekend mieliśmy jedno wesele i teraz tez. Tylko to wesele to masakra [emoji23] po poprawinach były poprawiny i jeszcze wczoraj wieczorem u znajomych. Jestem tak wykończona, chcę do domu i do swojego łóżka [emoji23] a za rok mamy to samo, maraton i tydzień po tygodniu dwa wesela


[emoji846]

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Cytat:
Napisane przez goplankowa Pokaż wiadomość
2 cebulę kroję w piórka i smażę, jak się zeszkli to 2 ząbki czosnku (ja często daje więcej wszędzie :p) i mięso mielone. Jak usmazysz to pomidory w puszce, woda aż przykryje wszystkie składniki, ze 2 cukinie , troche passaty lub przecieru jak wolisz , sol pieprz, cukier, spora garsc ziol prowansalskich i Dusisz z 15 minut aż cukinia będzie miekka ale nie rozwalajaca się. Ja jem z chlebkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

[emoji7] ja uwielbiam takie rzeczy, a rzadko kiedy jem bo mój żołądek coś od pewnego czasu nie toleruje cukinii [emoji30]


[emoji846]

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez goplankowa Pokaż wiadomość
My odliczamy do wyjazdu wszyscy. Jeszcze 33 dni i wakacje zycia <3 nir ma kiedy jechsx na zakupy a ja nie mam stroju.. na olx upolowalam fajne sukienki po 15 zl. Chyba resztę zamowie przez neta i najwyzrj bede zwracać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Teraz fajne wyprzedaże są , ale ja nienawidzę po sklepach łazić i też większość rzeczy zamawiam [emoji85]


[emoji846]
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując