Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakończony Zoom na oko - wygraj Long 4 Lashes - do 02.10
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-09-18, 22:37   #35
joanna2086
Przyczajenie
 
Avatar joanna2086
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: Kołaczyce
Wiadomości: 3
Dot.: Zoom na oko - wygraj Long 4 Lashes - do 02.10

Jak wiadomo oczy są zwierciadłem duszy, a pięknie podkreślone oczy to atut każdej kobiety. W makijażu oczu zaczynam od nałożenia kremu pod oczy i na powieki krem oczywiście mój ulubieniec- pietruszkowy marki Ziaja aby nawilżyć skórę, a gdy krem się wchłonie aplikuję korektor Catrice Liquid Camouflage w odcieniu 010 aby zatuszować cienie pod oczami i ewentualne przebarwienia a także wyrównać koloryt, u mnie sprawuje on także rolę bazy pod cienie. Następnie oczywiście musowo na całą powiekę ruchomą nakładam beżowy/neutralny cień aby reszta cieni ładnie się rozcierała. Przeważnie mój codzienny makijaż składa się z połączenia brązowych i złotych cieni o satynowym wykończeniu, na większe wyjścia lub wieczorowo typowe smokey eye z dodatkiem ładnego brokatowego cienia lub pięknej złotej folii marki Makeup Revolution. Od czasu do czasu na cienie aplikuje eyeliner w kolorze czarnym albo po prostu podkreślam górną powiekę czarna kredka/ konturówką. Jako wykończenie makijażu oczywiście baza pod mascarę firmy Delia, aby wydłużyć i zagęścić rzęsy i na koniec oczywiście czarny tusz by spojrzenie stało się wyraziste i by twarz nabrała uroku
joanna2086 jest offline Zgłoś do moderatora