Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakończony Zoom na oko - wygraj Long 4 Lashes - do 02.10
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-09-19, 01:04   #36
Alex_chandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Dot.: Zoom na oko - wygraj Long 4 Lashes - do 02.10

Kiedyś oczy w moim makijażu były mocno podkreślone, (smoky eyes), wytuszowane rzęsy, kreska eyelinerem, ciemne brwi. Wszystko po to żeby choć odrobinę wyglądać doroślej. Jestem posiadaczką tzw. "baby face"

Obecnie jestem ogromną fanką delikatnego makijażu który ma podkreślać atuty. Oczy jak i brwi są dla mnie najważniejszym elementem makijażu. Nadają nam wyrazu, odpowiednio podkreślone eksponują bądź łagodzą nasze rysy twarzy. Ja stawiam na subtelny makijaż, czyli kompletne przeciwieństwo moich młodzieńczych lat. Oczy podkreślam delikatnymi cieniami w kolorach ziemi, które podkreślają moją zieloną tęczówkę. Dodatkowo delikatnie podkreślone brwi oraz tusz na rzęsy. Naturalność jest piękna. Nie potrzeba dużej ilości makijażu żeby czuć się atrakcyjną i pewną siebie. Jeśli my w siebie wierzymy, inni poczują to samo. Na codzień korzystam z produktów long 4 lashes zarówno do brwi jak i do rzęs. Niestety moje rzęsy są krótkie a brwi nie zbyt gęste ale dzięki serum mój makijaż może być dokładnie taki jaki lubię, gdyż mogę być posiadaczką pięknych brwi i rzęs.
Alex_chandra jest offline Zgłoś do moderatora