Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakończony Zoom na oko - wygraj Long 4 Lashes - do 02.10
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-09-19, 18:08   #57
dreamyomg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1
Dot.: Zoom na oko - wygraj Long 4 Lashes - do 02.10

Oczy potrafią zdradzić uczucia ich właściciela, nawet gdy bardzo stara się je ukryć. Nie ma czegoś takiego jak najpiękniejszy lub najbardziej urzekający kolor oczu. Dlaczego??? Każdy z nich jest niezwykły, niezależnie od tego czy jest błękitny niczym letnie niebo, zielony niczym szmaragd lub brązowy niczym Nutella, czy jest mieszanką poszczególnych barw i ich odcieni. Sama mogę poszczycić się szaroniebieskimi cudeńkami, przez co pokochałam ciepłe makijaże oka. W żadnych kolorach nie czuję się tak dobrze jak w pomarańczach, różach, burgundach i złocie. Uwielbiam jak kontrastują z zimnym odcieniem moich oczu, podbijając dodatkowo chłód tęczówek. Oczywiście nierzadko eksperymentuję z makijażem używając na powieki wszystkich kolorów tęczy: fioletu, zieleni, błękitu, szarości czy nawet czerni ( ale czarne oczy to tylko od wielkiego dzwonu). Czarny eyeliner idealnie dopełnia każdy makijaż, tworząc smukłe, kocie oko a w parze ze sztucznymi rzęsami tworzą istną bombę. Nic tak nie przyciąga uwagi do naszych oczu jak długie, gęste czarne rzęsy. Biedna ja niestety nie mogę poszczycić się prezentem od matki natury jakim jest wachlarz
długich, gęstych czarnych rzęs niczym u łani więc muszę sięgać po małe oszukaństwo ( dobry tusz i sztuczne rzęski, ale ciii....). Zalotka to przyjaciółka goszcząca u mnie w toaletce już od dłuższego czasu. Jest to nierozerwalna przyjaźń, a ona mnie nigdy nie zawiodła, podkręcając moje jasne włoski tak jak same podkręcić się nie chcą. A i zapomniałabym, cielista kredka na linię wodną ,nic tak nie otwiera oka przy okazji odświeżając spojrzenie po niewyspanej nocy, gdy rankiem wyglądamy jakby przejechał nas walec albo i gorzej. Odrobina rozświetlenia w wewnętrznym kąciku dodatkowo potęguje nasze wyspanie choć tak naprawdę marzymy tylko o tym żeby iść spać.
Według mnie makijaż powinien być nie obowiązkiem a zabawą, a nawet wyzwaniem. Powinnyśmy ćwiczyć wykonywanie go by poprawić swoje zdolności, by po spojrzeniu w lustro stwierdzić, że wyglądamy świetnie a każdy przechodząc obok nas na ulicy pomyśli WOW.
dreamyomg jest offline Zgłoś do moderatora