Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tanie Ubezpieczenie OC
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-02-27, 19:12   #78
y@kor
Silveris
 
Avatar y@kor
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 489
Dot.: Tanie Ubezpieczenie OC

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
Też mam złe doświadczenia z PZU,w dodatku wyliczyli mi bardzo drogą składkę,więc podziękowałam

W tym roku poszłam do CUK - gdzie mają w jednym miejscu wszystkich ubezpieczycieli i wyszukali mi najtańsze dla mnie OC w InterRisk + mini asistance w pakiecie. Na AC się nie załapałam,bo auto ma ponad 10 lat.Przekonałam się,że każdy ubezpieczyciel szuka "dziury w całym" gdy coś się stanie,więc jest mi w sumie obojętne u kogo OC

No właśnie nie każdy ubezpieczyciel próbuje wymigać się od wypłacenia pieniędzy. Jeżdżę już od 18 lat i ubezpieczałam się w różnych miejscach, od wielu lat korzystam tylko z PZU i nigdy nie zostałam przez nich oszukana - a nawet zdarzyło się, że szkodę zgłaszałam przez internet i w ciągu pół godziny miałam decyzję i kasę na koncie. Nikt nawet nie przyjechał zweryfikować uszkodzeń
Wiem, że to nie jest najtańsze rozwiązanie, ale zawsze wybieram cały pakiet OC, AC, NNW i ochronę zniżek, korzystam też ze sporej zniżki, która nazbierała się przez te wszystkie lata. To co mogę polecić to znaleźć "swojego" agenta. Ja ubezpieczam też mieszkanie u tych samych agentów od wielu lat i naprawdę robią wszystko, bym płaciła jak najmniej, przy maksymalnie sporym ubezpieczeniu.
y@kor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując