Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kazar - opinie, doświadczenia.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-24, 07:11   #68
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

Cytat:
Napisane przez JustynaGdy Pokaż wiadomość
Nie koniecznie musi to być czarny PR. Ja mam kilka par pięknych butów z których jestem bardzo zadowolona, dlatego byłam zaskoczona niespodzianką jaka mnie spotkała tego lata. Po dwóch tygodniach sandały mi się porwaly, mialam nadzieję na szybką wymianę, w końcu zepsuły mi się praktyczne nowe buty za które dałam kilka stówek. Po odbiór naprawionych butów miałam się zgłosić po dwóch tygodniach. Niestety buty naprawiono bardzo nieestetycznie. Odmówiłam przyjęcia i czekam na odpowiedź, a połowa sezonu minęła. A jeżeli chodzi o Twoje wątpliwości co do nowych użytkowników, to ludzie z reguły szukają pomocy w necie jak coś im nie pasuje. Jeżeli nic się nie dzieje to po co mają szukać porady? Dam znać jak rozwiązała się moja sprawa. Jeszcze nie skreślam tej firmy, bo jedno trzeba im przyznać, mają piękne rzeczy
Cytat:
Napisane przez Wika2009 Pokaż wiadomość
Zamówione buty okazały się bardzo nie wygodne, nie warte absolutnie swojej ceny. To moje pierwsze i ostatnie buty tej firmy. Jest to opinia również znajomej ,która ma kilka par firmy Kazar. Niestety buty może i są ładne,lecz bardzo niewygodne!
Cytat:
Napisane przez Alexxaaa1717 Pokaż wiadomość
Ja jestem wieloletnią klientką firmy Kazar kupowałam u nich już wszystko z damskiej lini. Z jednych produktów jestem bardziej zadowolona z drugich mniej, reklamowałam kilka produktów, torebki listonoszki ok. 300zł (urywający się pasek, pękające lamówki) kozaki 650zł (pękająca na zgięciu powyższej kostki skóra i masakrycznie ścierające się guma obcasów, po 2 miesiącach użytkowania wyglądały gorzej niż kozaki po 5 latach), portfel 400 zł (wyciekająca się skóra) i niedawna reklamacja torebka 700zł (pękająca skóra na uchwytach, źle wszyty zamek który uszkadzał skórę podczas przesuwania) pomimo tego, wracam do tego sklepu, bo bardzo podoba mi się ich asortyment Ryłko i Wittchen niestety nie maja takich ładnych torebek, czy butów. Nigdy nie dostałam odmowy reklamacji, wręcz przeciwnie, raz tylko miałam naprawiany reklamowany produkt, praktycznie zawsze firma zwracała mi gotówkę a w VENEZII musiałam się odwoływać chyba dwa razy a i tak nie uznali mi reklamacji. Dlatego ja polecam Kazara, powinni trochę bardziej popracować nad wykończeniami produktów i dawać więcej promocji i obniżek, bo ceny niestety maja bardzo wysokie, co na pewno odstrasza ale mimo wszystko lubię ich produkty.
Wszystkie te wiadomosci od nowo zarejestrowanych uzytkownikow... przypadek?
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując