Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Laserowa korekta wady wzroku
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-14, 20:35   #2248
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

To nie wiem,co mam robić i kogo już prosić o pomoc. Uwazalam, ze tego nalezy sie juz trzymać skoro jest tak bardzo źle i skoro mam tak bardzo uszkodzony nerw wzrokowy. Skoro nie widzę nie wiem.juz ile sama.procent światła ( czarne obszary na polu widzenia przy nosie- doktor Nowowiejska powiedziala,ze te czarne obszary to ustawienia maszyny i tym nie trzeba się przejmować,bo pole jest dobre????)
Nie mam.jak.zeskanowac tych badań. Jest dużo pomarańczowych ognisk w tym OCT. Na jakichś wykresach znowu mam WSZYSTKO sporo.pod linią wyznaczającą normę. Kąt mam otwarty,bo profesor powiedziała,że moj kąt akurat nadaje sie do tego zabiwgu,a wyczytałam sama ze kąt zamknięty się nie nadaje. Jednoczesnie ten kanał mam głęboki,wiec nie wiem,czy naprawdę trzeba go poszerzać.
Dla mnie te wszystkie badania są jednakowe. Jedno z nich było tylko strasznie nieprzyjemne, bo polegalo na wkladaniu takiej soczewki ze swiatelkiem do znieczulonego oka -profesor powiedziala wowczas ze soczewka do SLT jest mniejsza i jak to wytrzymalam, to tamto rowniez dam radę.
Badan bylo chyba 3 czy 4. Pole było z Lublina od doktor Nowomiejskiej.
Powoidziala ze nalezy juz cos robić. Tak jakbym czekajac narazila sie na mozlowosc calkowitej utraty wzroku.
Że z uwagi na bardzo cienką rogówkę ciśnienie jest u mnie cały czas za wlysokie.
Dano mi do zrozumienia,ze albo probuje z SLT-tak zeby zbic cisnienie do 10-14,albo czekam i ryzykuje slepotę? Że innej alternatywy nie ma?że dopóki nie bede miec na stale cisnienia do 14 to o laserze mogę zapomnieć.
Napisałam do Profesor maila w sprawie tych eynikóz z Chmielnej,bo nie wiem,czy juz sie zapisywac,czy jeszcze czekac do września. Czekam na odpowiedź.

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2019-08-14 o 20:46
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując