Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kazar - opinie, doświadczenia.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-06-08, 17:27   #73
mandy9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 19
Thumbs down Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

Kazar to buty piękne i za razem często niewygodne

Mam 2 pary butów z firmy Kazar, botki i czółenka.

Totalnie 2 różne opinie o nich mam.
CZÓŁENKA
Czółenka - beznadziejne NIE POLECAM
w cenie 220 zł kupiłam w na stronie outletu marki w 2020 roku. Krótko mówiąc to najmniej wygodnie buty na szpilce które mam w swojej kolekcji ponad 10 par obecnie, co najśmieszniejsze wszystkie inne pary butów które mam są skórzane i wszystkie kosztowały mniej niż Kazar.

Chciałabym zaznaczyć że bardzo często chodzę w szpilkach, i kupuję jak na razie szpilki z różnych marek zawsze skórzane żeby zobaczyć które są najwygodniejsze i najtrwalsze.

Tak więc model ELDERBERRY który mam w tym momencie w czerwcu 2022 r. kosztuje min. 599 zł.

To co mam do zarzucenia tym szpilkom to to że nie nadają się dla pań z minimalnie szerszymi palcami, bo po prostu mimo rozchodzenia, i rozbijania Sprayem do zmiękczenia skóry też firmy Kazar cisną w palce, nawet przy dłuższym siedzeniu.

Ponadto, przynajmniej moje stopy uciekają na boki kiedy idę w tym modelu butów. Przez to stopy bolą bardzo szybko. Nie da się w nich chodzić, nadają się tylko na wesele, na równą powierzchnię gdzie mało się chodzi a raczej tańczy.

model PARIS

model który jedynie mierzyłam w domu, były to moje wymarzone szpilki więc je kupiłam w końcu wybrałam odcień czerwony lakierowany, niestety były kompletnie nie do użytku, na moich stopach, w ogólnie nie pasowały, i nie chodziło o to że rozmiar jest zły, po prostu były za ciasne za krótkie, zbyt "ściskające" dla moich stóp, więc je zwróciłam.
_____________

Drugą parę jaką mam od 3 lat to
BOTKI
botki model ASHIDA są boskie
który wtedy kupiłam za chyba 280zł, w tym momencie kosztuje 349 zł

Jeśli chodzi o tę parę butów chodzę w niej chyba już 3 rok, po tym czasie odpadł mi jeden flek ale bez problemu szewc naprawiła. Mimo swojej wysokości 10,5 cm obcasa, dlatego że jest to słupek są wygodne, skóra koźlęca jest miękka i ogólnie świetnie się mi w nich chodzi.

Zastanawiam się nad kupieniem kolejnego modelu botków tej marki.

__________________

Koleżanka z pracy miała takie samo zdanie o tej marce - szpilki piękne do zrobienia sobie w nich zdjęcia i tylko tyle, bo mega niewygodne
mandy9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując