Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-18, 13:05   #1313
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
I o tym cały czas mówię. Wprowadzić to do wymagań z biologii.

Zresztą u mnie właśnie na biologii były takie tematy przy okazji układu rozrodczego. Fakt, w gimnazjum, ale 14 lat to akurat wiek na rozmowę o antykoncepcji moim zdaniem. Dostaliśmy tabelki z różnymi metodami, omawialiśmy plusy i minusy.

I byłam szczerze zdziwiona, ale heheszków nie było. Na przerwie chłopaki kupili prezerwatywy i dmuchali sobie na głowie (na zasadzie rozmowy, że prezerwatywy są bardzo rozciągliwe i nie ma czegoś takiego, że facet ma za dużego penisa, więc postanowili to sprawdzić) to inna sprawa. Ale na lekcjach było normalnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

A jednej strony to mnie to szczerze przeraża.

Ale z drugiej to dobrze. Po prostu na myśl seksu 12-latków mi skóra cierpnie. Ale cieszę się, że jeśli zdecydują, to mają możliwości zabezpieczenia się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------



A potem 10-latka w mojej szkole była w ciąży z 12-latkiem, bo jej się okres zdarzył bardzo szybko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla 14 latków jak najbardziej odpowiednia pora ale nie wiem czy proponowana edukacja nie ma wyznaczonego wieku dość wcześniejszego muszę poczytać.

Mnie też zwija jak słyszę że takie dziecko może współżyć.

Co do prezerwatyw nie wiem jak to zostanie odebrane ale jak dla mnie może to być sygnał że im się na seks zezwala i nie wiem czy by to rzeczywiście zadziałało.

Edytowane przez goldennight
Czas edycji: 2019-10-18 o 13:08
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując