Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farbowanie henną - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-27, 21:37   #71
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Przepraszam ale ja tępa jestem chyba no i nie mam doświadczenia z rozjaśnianiem. Mogłabyś napisać przepis krok po kroku jak rozjaśniasz?? Mogłabym raz spróbować bo też mam ochotę na marchewę.
nakładam jakiś olej na włosy, taki bez dodatków, moje włosy lubią kokos, albo na noc albo na kilka godzin. mieszam rozjasniacz (bardzo fajnie wspominam proszek rozjasniajacy ce-ce, ale jakis drogeryjny tez moze byc) z wodą 12%, dodaję do tego ze 2-3łyzki wody 6 albo 9% (zależy co mam w domu akurat) i tyle samo odzywki prostej (kallos latte albo gloria), nakladam i trzymam zawsze z 5-10min dłuzej niz powinnam. stosuję taką metodę bo: na moje włosy opadające na ramiona i gęste jedno opakowanie rozjasniacza nie starcza, a włosy wyglądają duuuużo lepiej niż po samym rozjaśniaczu, nie rozjaśnia tak bardzo jak powinien, ale z miedzi poweinno zejsc na brzoskwinię na której marchewa się uda.

a po no to wiadomo-nawilżająca maska, płukanka z octu i oleje.

miałam wyrozumiałą fryzjerkę, która zachęcała do eksperymentów (wiadomo, nie wszystko na raz, ale jak dodałam jedno i się udało, później drugie i się udało to można połączyć ;P) i podpowiadała co zrobić by rozjaśniło, ale nie zniszczyło tak bardzo :P
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora