Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy czerwcowe 2018- część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-03-06, 15:10   #567
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- część V

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
O jezzz, piękne super że to pokazałyście. Taki sposób malowania jest meeega!
[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;8194535 1]Wypatrzyłam sobie wózek ale jest czarny. Mylicie, że nie będzie dobry na lato- tzn będzie się zbyt mocno nagrzewał?
[/QUOTE]
Ja biorę czarną gondolę, bo w Valco nie ma wyboru. Mi się podoba ajak z nagrzewaniem będzie to zobaczymy, na razie ciężko stowerdzić.
Cytat:
Napisane przez pajeczyna Pokaż wiadomość
Tam na Przymorzu? Pojechałam tam kiedyś po jakieś kosmetyki Biodermy, bo na stronce były tanie. Okazało się na miejscu, że różnica w cenie jest i to spora. A że byłam wtedy biedną studentką to się cofnęłam, złożyłam zamówienie internetowo i drałowałam jeszcze raz

W Gemini moich witamin nie ma, a w najtańszych aptekach internetowych różnica w cenie wynosi 10zł, czyli tyle ile przesyłka. Kupuję je w Rossmannie i obecnie jak jest promocja to są tańsze niż wszędzie w necie, więc kupiłam 2 opakowania
Kidyś, owszem jeździłam na Przymorze, teraz mam bliżej, koło parku naukowo-technologocznego na Morenie.
Studiowałaś w Gdańsku?
Moje witaminy są średnio 16-20zł tańsze w Gemini on-line niż stacjonarnie gdziekolwiek

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Cytat:
Napisane przez frik frik Pokaż wiadomość
Hejka
Planowalam byc ma bieżąco. Ale mam giga marudne dziecko z giga goraczka. Wczoraj byla karetka, bo miala ponad 41 stopni.
W poniedziałki jestem zwykle mega styrana i zwykle leżę. Wczoraj to była walka o zbicie temperatury. Nie mogliśmy juz podac paracetamolu ani ibuprofenu, bo bysmy przekroczyli dawke. I ta temperatura wraca do 40. Nerwowo juz nie wyrabiam. Brzuch mnie co chwile boli i sie napina. Nie moge zjesc na spokojnie, bo mala ciagle chce zebym cos z nia robila. Tz w pracy dzis. Bylam w przychodni, dali antybiotyk :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurde! Biedactwo! Zdrowia i siły dla Ciebie!
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora