Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-05, 20:14   #20
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja kce eSeS (to ten "od kosza" ) Może wysłać mu smsa??
Wyślij, tracisz cos na tym?

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
He,he,he Rzyrafko, jak to cudnie brzmi: grupa wsparcia. Toż my się tu tylko nakręcamy wzajemnie na nowe kosmetyki
W temacie: muszę przeszperać jeszcze raz wątek o Effaclarze. Planuję już dziś zacząć kwaszenie, tylko nie wiem, czy mając całą buzię podrażnioną od kataru, to najlepszy pomysł . Z drugiej strony wytrzymałam dzielnie do końca lata i kurację zaczynam, jak zamierzałam jesienią (no prawie).
Wiecie co, farmaceutka mnie dziś zapytała, po co mi ten Effaclar skoro mam "gładziutką buzię", mówię Wam - myślałam, iż zemdleje jak wyparowałam z hasłem, że to najtańsze przeciwzmarszczkowe kwasy . Nie mogła uwierzyć, że to cudo na trądzik na serio dla mnie i że na serio można tego używać inaczej, niż zaleca producent. Podyskutowałam z nią zatem na temat składu i przyznała mi rację. Dorzuciła pół torebki próbek by się odwdzięczyć za informację .
Ja też myślę powoli o Effaclarze, muszę po sesji przeczytać ten wątek. Przestaje mi się podobać moja cera, mam wielkie pory odkąd zaczęłam znowu palić wiosną. Wcześniej tak nie było, chociaż też paliłam. Boję się trochę, czy mnie nie pokrzywdzi, no ale no risk no fun.

A Tobie zdrówka życzę.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
zizek skąd leciały te sztuczne ognie i czy nie wiesz z jakiej okazji?
widziałam przed chwilką piękne
błonia? stadion?
Znowu ognie? Codziennie gdzieś strzelają teraz. Wczoraj i przedwczoraj strzelali gdzies koło mnie, przestraszyli mi psa.

Na rynku rozkładali dziś scenę, może stamtąd.



Byłam w dwóch Orsayach i nie ma już mojej bluzki. A taka była śliczna. Jak sobie zrobię biust i przytyję tak z 10kg to będe mogła sobie kupić, bo rozmiary powyżej 40 zostały wszędzie.


Czy Wy też macie wrażenie, że każda kolejna część wątku jest zamykana coraz szybciej?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora