Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszechobecna dyskryminacja otyłych!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-09-27, 11:00   #1054
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Wszechobecna dyskryminacja otyłych!

Cytat:
No właśnie ja nie wiem jak można tego nie rozumieć i ile razy trzeba tłumaczyć, ze nie o ofertę się rozchodzi. Naprawdę nie wiem jak można nie widzieć tego, ze ta baba po prostu wbiła szpilę i to wszystko.
sek w tym że Ty widzisz szpilę inni nie. Może kobieta była zniecierpliwiona, w sumie już samo dociekanie jak ktoś ci mówi ''witam, oferta x y, do rozmiaru 38 wlącznie'' nosi jakieś znamiona upierdliwości. Na jakiej podstawie właściwie było dociekać.

Dzień dobry oferujemy wycieczki po rzece. K: A dlaczego nie po Bałtyku?
Zapraszamy na pizzę nasza specjalnością jest na grubym cieście. K: Dlaczego nie na cienkim ?
Najlepsze przejazdżki konne. A dlaczego nie macie paralotni?



---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
OK, ale nikt mi nie odpisał, więc jeszcze raz.
Czy wg was równie w porządku jest, gdyby do sklepu z sukienkami (w centrum miasta w kraju, gdzie większość stanowi rasa biała) weszła białoskóra dziewczyna i usłyszała, że nie zostanie obsłużona, bo wg projektanta jego ubrania wyglądają dobrze tylko na ciemnoskórych?
Cytat:
Hultaj, rozmowa dotyczyła konkretnej sytuacji i ja dokładnie o tym pisałam, to Ty odwracasz teraz kota ogonem, bo sama zaczęłaś pisać o wyzywaniu gejów. Ja pisałam wyłącznie o sytuacji w sklepie.
Persefona przecież wyraźnie zestawiasz temat dyskryminacji rasowej z tematyką sukienki ślubnej. Więc nie wiem o jakim odwracaniu kota ogonem mówisz kiedy ci odpowiadam że to nie ten kaliber dyskusji i skala problemu.

Jeszcze raz, w skrócie.
Hej, (sytuacja ścisle zawodowa) odmawiam ci sprzedaży sukienki ślubnej bo jesteś czarnoskóra. Dyskryminacja.
Hej (sytuacja ściśle prywatna) jestem projektantką i nie umówię się z tobą na randkę bo po prostu faceci ciemnoskórzy mi się nie podobają (tak samo jak rudzi bladzi z długimi włosami, wstaw co chcesz, albo ''uwielbiam tylko typ latino''. Dyskryminacja czy nie?
Hej (prowadzenie własnej firmy z ofertą do raczej niszowej klienteli jest dośc na pograniczu prywaty i zawodowstwa) jestem projektantką i specjalizuję się wyłącznie w czarnych sukienkach które w moich artystycznych wizjach idealnie pasują do bardzo bladej cery rudych włosów i zielonych oczu i takie chce mieć portfolio i taki profil wymarzyłam. Jesli kochasz się opalać i jesteś blondynką tej oferty nie kierujemy do ciebie. Dyskryminacja czy nie? Dla Ciebie tak dla mnie idiotyzm i absurd.

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Większą wg mnie dyskryminacją w takim razie są ograniczenia wiekowe w wyborach Miss. Albo castingów do Top Model.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując