Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Początkujący wizażysta, kilka pytań do ekspertek.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-11, 18:34   #2
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Początkujący wizażysta, kilka pytań do ekspertek.

jako nie ekspertka mogę powiedzieć ze inne podejście do kosmetyków, palet itp jest w przypadku osoby która kupuje coś dla siebie, na własny użytek a co innego gdy to co kupujemy ma służyc tylko i wyłącznie do pracy co do pedzli, zamówiłam pędzle maestro- jak do mnie przyjdą dam znac czy sa ok- generalnie dziewczyne je polecaja, jest kilka pedzelków , które uważaja za tzw must have- i ze zastapiły ich ulubione pędzle z mac czy sepory, a ze stosunek ceny do jakosci jest duzo lepszy niz do wychwalanego inglota. Ja z moich osobistych doświadczeń moge powiedzieć tylko tyle- kupienie palety nei jest złe- ze względu na to , ze o ile taka palete kupuje osoba zwykla, bez kontaktu z zawodostwem , to wiele kolorów odpada, nei pasuje danej osobie kolorystycznei, wiec sie marnuje, jednak ty- jako wizazysta z pewnościa ich uzyjesz- wiadomo jedno będa bardziej eksploatowane- inne mniej - ale zawsze chociażby do różnch makijaży niecodziennych, nietypowych, sesji beauty, oryginalnych, tak więc śmiało zainwestuj w taką paletę co do pędzli, kup kilk arozmiarów tego samego pędzelka, tej samej serii- dlaczego- kazdy na inne powieki, inni małe, inni duże, co ja ci polecam

paleta- najlepiej jak masz możliwosc kupienia palety testerowej INGLOT- cienie te są naprawdę świetne i warto w nie zainwestowac
możesz także znależć w internecie palety LANCRONE- wiele dziewczyn je sobie chwali, skontaktuj sie z Agabilona z pewnością duzo ci powie na temat kosmetyków, poza tym jest z ŁODZI i paleta COASTAL SCENTS- palety mogą być w wersji tonacji ciepłych brązów i beży (warm) i 2 kolorowych- shimmer i metallic? Znane są też palety MAINLY

poza tym kupienie takiej palety jest też ekonomiczne
co do pędzli- to polecam kontakt z maestro- maja tam zniżki dla osob zajmujących sie wizazem- i dla dziewczyn które robia filmiki na yt dawali GRATIS zestaw pędzli ( do recenzji)- możesz takż epolowac na targi kosmetyczne- tam nei dosc ze na zywo dotkniesz pędzla to i ceny sa kilka zł nizsze niz na stronie www
do tego jakaś baza pod cienie- ja mam art deco- hmmm nie jest zła, ale ty lepiej kup URBAN DECAY PRIMER POTION- ma same świetne opinie

co do zakupów to polecam ebay- ceny niższe niż na all czesto wysyłka free a na allegro to sklep typu wizazysci- mozesz tam kupić różne palety, oraz świetne pędzle sunshade minerals są to świetne pędzle, za 3 pędzle do kosmetyków mineralnych zapłacisz 39zł+ wysyłka, mam je i sa one duuuzo lepsze niz te z edm, sephory, naprawde cena do jakosci i miękkości jest smieszna
co do innych kosmetyków, polecam kupowac te spoza europy, najlepiej z korei, japonii- nie wiem czemu- ale my w europie mamy takie bedziewie, i to za jaka kasę....a oni za kilka zł maja świetne produkty....z naprawdę dobrym składem, nieuczulające, dobre jakościowo- polecam sprawdzic przedmioty na ebay uzytkownika rubyruby76

jezeli chcesz, możesz pobawić sie kosmetykami mineralnymi- jest coraz wiecej fanek tego typu kosmetyków- ze względu na to ze nie maja DATY WAZNOSCI- mozna je stosowac latami, poza tym leczą skórę p wrażliwą,z ze sklonnościami do trądziku i mozna kupowac próbki- polecam sprawdzic takie firmy jak MEOW, LUMIERE, ADORNED WITH GRACE MINERALS, JOPPA MINERLAS, LAURESS, BLUSCHE, oczywiście znaną firmę edm-EVERYDAY MINERALS i polską firmę PIXIE

a i koniecznie przed każdym zakupem przeczytaj KWC, bedziesz wiedział co i jak

co do podkładów....ja polecam BOURJOIS healthy mix i 10 hours sleep czy jakoś tak
oraz KREM BB- blemish balm- najlepsze to firmy skin79 i missha

co do innych kosmetyków- kredek itp- warto spojrzeć na półke w drogerii natura- z kosmetykami ESSENCE- naprawde świetne produkty, szkoda tylko ze czesc jest limitowana i po kilku tygodniach nie ma ich w sklepie

mam nadzieje ze pomogłam choć odrobinke

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

chociaż zaznaczam- jestem amatorką- wykonuje makijaże tylko do własnego użytku- i co najwyżej rodziny, znajomych

Edytowane przez bentkuff
Czas edycji: 2011-02-11 o 18:31
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując