Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie sierpniowe 2020 cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-05-09, 13:25   #2961
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cześć.
Roselyn kamień z serca. Aż mnie zatkało jak przeczytałam o mężu.
Akada jak sytuacja u Was?
Kornel jest przeogromnym łobuzem. Uwielbia wszystkim rzucać i wszystko psuć. Ze stołu leci wszystko, zawartość każdorazowo jego talerza również. Uwielbia zaczepiać brata i się z nim przepychać, gryźć i bić. Do tego buntownik [emoji28] krótko mówiąc hnb. Nadal kp, chcę od dawna skończyć, ale on mi się jeszcze w nocy budzi na jedzenie a nie chcę podawać mm. Nawet nie wiem czy by w ogóle wypił bo nigdy nie próbował. Ja pewnie odstawię go drastycznie z dnia na dzień,.bo innej opcji nie widzę. Liczę że jeszcze w maju to nastąpi. Tylko nie mam wizji co podać w nocy jak się obudzi... Młody kaszki je rzadko, na ogół jest blee. W ogóle z jedzeniem zrobił się wybredny. Uwielbia ogórki i pomidora, owoców żadnych nie chce, ewentualnie musy z tubek. Ma 85 cm i niecałe 12 kg. Taka pchełka. Nosił 86 [emoji28] a tu 2 latka w sierpniu. Mówi sporo, głównie po swojemu, ale jak mu zależy, to bez problemu uczy się nowych słów. Ostatnio nauczył się słowa "pies". Pięknie wymawia. Co dziwne, super wychodzą mu też słowa "kładź", "patrz", "gryźć", "pić", "jeść".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując