Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - brak związków i dziewictwo przed trzydziestką
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-04, 17:05   #30
Paraboliczna
Raczkowanie
 
Avatar Paraboliczna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 373
Dot.: brak związków i dziewictwo przed trzydziestką

Ja uważam, że nie ma co z dziewictwa robić wielkiej sprawy (o czym zresztą pisałam w innych wątkach)
Nie ma takiego przykazania, że cnotę trzeba tracić w danym momencie życia.
Niektórzy w wieku 30 lat mieli 12 kochanków, inni jednego a jeszcze inni zero. Mnie się nie wydaję, by dla jakiegokolwiek normalnego, inteligentnego faceta stanowiło to problem. Ok, może małą ciekawostkę przyrodniczą, ale nie przeszkodę, barierę.

Zwłaszcza, że jak już wspomniały dziewczyny w wątku, o faceta niesparowanego z wiekiem coraz trudniej. Poniekąd jest to zadziwiające zjawisko. Ja też, gdzie się nie obejrzę, same pary i luzem dziewczyny. "Luźnych" facetów jest mało, a niby jest nas po połowie. Będąc na studiach na typowo babskim kierunku w grupie mamy 1 rodzynka (on akurat wolny, dość fajny, ale mentalnie gimnazjum) na roku jest ich z 5. Ciężko kogoś poznać, zwłaszcza w wieku "po studiach" czyli od ok 26 lat w górę, który nie byłby zaobrączkowany (albo emocjonalnym popaprańcem)
Z drugiej strony znam sporo singli w okolicach 33-35, co prawda są abo z odzysku, albo po przejściach ale oni też chcą być jeszcze szczęsliwi.

Tak naprawdę dużo zależy od Ciebie. Od Twojego nastawienia, od tego, czy będziesz potrafiła sobie popuścić, czy stać Cię na szalone rzeczy.
Ja jestem bardzo ciekawa, dlaczego tak jest, że nigdy z nikim nic nie próbowałaś.
__________________
Round here we talk just like lions
But we sacrifice like lambs
Paraboliczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując