Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-04, 18:06   #21
anfizjo
Raczkowanie
 
Avatar anfizjo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 88
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Mizerne A,ja nie wiem jak oni mają Cię zamiar znieczulać, że obejmie to tylko klatkę piersiową. Wg mnie nie ma takiej możliwości, bo znieczulenie zewnątrzoponowe musiałoby polegać na wkłuciu się między kręgi szyjne. Ale oczywiście nikt tego nie robi,bo doszłoby do porażenia mięśni oddechowy i musieliby podłączyć Cię pod maszynę. Mój lekarz powiedział, że absolutnie nie możliwości znieczulenia innego niż ogólne.

Kochaneczka, gratulacje  Mówisz, że jeszcze za małe? Szalona Ty!😉

Ją byłam na kontroli. Wszystko super.Mogę spać na boku.Za tydzień mogę zacząć biegać. Po 4tygodniu mogę okazyjnie zakładać fiszbiny, na razie stanik jeszcze 3tyg, potem już nie muszę. Mówił też że to moje wrażenie chlupotania i przesuwania prawego implantu, może być przez to,że mięsień słabiej trzyma. Nic więcej się z tym dziać nie będzie, nie jedt to niebezpieczne, może minąć, ale nie musi.Jeśli będzie mi bardzo przeszkadzać to można poprawić. Ale mi nie przeszkadza. Poprzesuwał je trochę i całkiem fajną ruchomość mają 😀

Odnośnie dobrze trzymającego stanika do biegania, macie jakiś godny polecenia?
__________________
11.02.2015 r. M.K. 400cc Polytech
Lepiej być nie mogło
anfizjo jest offline Zgłoś do moderatora