Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-09, 15:25   #35
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ale kombinacje alpejskie Wydaje mi się, że przeciętna osoba kupująca odżywkę za ponad 200zł liczy na to, że będzie ona sama w sobie dobra Ale oczywiście dziękuję, że o tym wspomniałaś, spróbuję nałożyć odżywkę na odżywkę (wtf ) i dam znać. Mi zmasakrowała tylko włosy będące już i tak w złej kondycji, nie było efektu skrzypienia, jedynie efekt miotły na drugi dzień. Przynajmniej wiem, że kolejne 5cm minimum poleci przy najbliższej wizycie u fryzjera.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Dla mnie to zwał jak zwał: odżywka, maska. Stosuję jako pielęgnację po myciu. Zresztą podobno z tej linii odżywka jest lepsza, niż maska

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Matko kochana czyli kupno drogiej odżywki nie załatwia sprawy, było brać Alterrę z Rossmanna i by było od razu ładnie

To znaczy jeśli chodzi o olejowanie, to robię je 3 razy w tygodniu, właśnie przed myciem, na włosy zwilżone hydrolatem z miodem. Czyli co, w wolnym tłumaczeniu to olej - magiczna droga odżywka - nawilżająca odżywka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na mnie marketing nie działa jeśli chodzi o włosy, nie kupiłabym odzywki za tyle, po prostu nie. Serie kosmetyków jednak są tworzone tak żeby ich używanie razem się uzupełniało. Przynajmniej taki jest zamysł. Maska nie koniecznie musi dać efekt super gładkich pięknych włosów od razu, co nie znaczy, że nie wpłynie pozytywnie na ich kondycję. Odżywka ma dać szybki wizualny efekt, więc jestem w stanie uwierzyć że jest lepiej oceniana, bo wszystkie chcemy efekt już teraz Było brać alterre Ja rekonstruktor K-Pak Joico używam raz w miesiącu. Patrze też żeby w szamponie nie było protein, bo u mnie też włosy coraz gorzej wyglądały. Na odratowanie pomogło mycie zwykła ziołową Barwą bez protein, keratyny itp. w składzie.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora