Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktos pobawi sie w wisazystke na mnie;) ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-05-12, 21:33   #18
savour_thought
Raczkowanie
 
Avatar savour_thought
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 282
GG do savour_thought
Dot.: Czy ktos pobawi sie w wisazystke na mnie;) ?

Cytat:
Napisane przez agabil1
ale masz rzęsy to niesprawiedliwe
określimy typ (ciepła a nawet gorrąca ) na podstawie tych pytań:
1.Jak sie opalasz-szybko czy cięzko(najpierw na czerwono bądź rózowo). Odcień opalenizny jest ciepły-złotawo-brżoawy czy raczej taki lekko przykurzony,szaro-beżowy?
2.Kolor oczu-ciemne,jasne...czy tęczówki mają ciemniejsza obwódkę,czy kolor ich jest czysty ,a moze mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
3.Piegi-jesli występują,to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
4.Cera-jaki ma odcień twoja skóra?Ciepły brzoskwiniowy ,oliwkowy,złotawy czy jasny,chłodny wpadajacy w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz,to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
5.naturalny kolor włosów-ciemny ,jasny.Jaki odcień?czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie,bardziej popielate?
6.W jakim kolorach czujesz się dobrze,a które źle podkreślają Twoja urodę?


1-Opalanie-opalam sie dosyc szybko na buzi, ramionach,dekolcie,i najpierw lapie mnie na czerwono a potem dopiero brazowieje to.
Odcien opalenizny...hmm..szybko mi schodzi niestety ale przykurzony-bezowy to raczej nie.(choc moze zle oceniam )
2-brazowe jasne
maja takie plamki-dziurki..jedna ,,wysepka'' i na niej plamki
3-piegi owszem sa..raczej nie widac ich tak bardzo dopiero w lato sa mocniejsze
4-jasna karnacja,wpadajacy w roz
rumienie sie na rozowo
5-jasny braz(szatynka)..zlotawo-brazowe przeblyski
6-dobrze sie czuje w czerwonym , rozowym, bialym(jak sie opale ),w niebieskim sie dobrze czuje ale jesli chodzi o ubrania , bo cienie nie pasuja do mnie
brazowy(ubrania) nie lubie,


ps-mam nadzieje ze opisalam jak nalezy
savour_thought jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując