Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-07-31, 12:15   #2823
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Voytkova Pokaż wiadomość
Justyna po prostu robi biznes na podcastach i tyle .Nawet zatrudnia przy tym swoją siostrę .
Podejrzewam ze całkiem pójdzie w stronę płatnego kontentu a czy się na tym nie przejedzie to swoją drogą.Wyznawczyń ma całkiem dużo ale do Chodakowskiej jej daleko .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja to jak najbardziej rozumiem. Mnie się w ramach hobby chce raz na miesiąc wrzucić zdjęcie na Insta, a tu jest mowa o wielogodzinnych przygotowaniach, szukaniu źródeł, najczęściej pisaniu skryptu, nagrywaniu, montowaniu, ogarnięciu mediów społecznościowych i najlepiej jeszcze odpowiedzi na komentarze. I to wszystko w przypadku większości youtuberów jest zajęcie dodatkowe. I za to jeszcze komentarze typu "ale masz beznadziejny głos", "co tak rzadko, lepiej by było co tydzień", "nagraj o Iwonie Wieczorek"🙄

A tak w ogóle to ktoś jeszcze z polskiego true crime przeszedł na zajmowanie się tym zawodowo? Bo ja kojarzę tylko Justynę i Marcina Myszkę. Nie wiem, co z Karoliną Anną, jej to już wieki nie słuchałam.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując