Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-07-31, 17:56   #2832
saab_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 502
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez gonciarzisoverparty Pokaż wiadomość
A ja myślę, że płatne podcasty staną się standardem i za kilka lat będziemy frajerami nazywać tych, którzy robią je za darmo albo darmowe podcasty zostaną żartem, nie rzeczywistością. Reagujemy tak tylko dlatego, że Justyna jest jedną z pierwszych dla nas (wiem, że pewnie pierwsi byli już dawno temu, ale akurat ja się z tym wcześniej nie spotykałam, więc to dla mnie też nowość) plus rzeczywiście, ona mówiła na livie, że nie zrobi o tym podcastu. Też to widziałam.

Ja najchętniej słucham ostatnio Mystery Cabin. Opowieści o ludziach, których zgubił wybór złej drogi albo nie ten zakręt są arcyciekawe, a nie spotkałam się z nimi na żadnym innym kanale. Odcinki o zapomnianej pandemii, zaginięciu całej rodziny czy braciach-zbieraczach również zapadły mi w pamięć.

Żałuję też, że Czarna Materia zrobiła tak mało materiałów.
Ja tam nie mam problemu, żeby zapłacić jeśli coś mnie interesuje, faktycznie 10 PLN za jeden odcinek to w ogólnym rozrachnku byłoby sporawo, ale jednorazowo za sprawę, która mnie interesowała od samego początku - czemu nie. Tak samo byłam gotowa zapłacić za empik go, gdybym nie zdążyła odsłuchać tych specjalnych odcinków w darmowej miesięcznej wersji. Coraz częściej myślę też o wsparciu na Patronite Agi Rojek, bo wg mnie jest przewspaniała, skromna, skrupulatna plus po prostu przesympatyczna, zgadzam się z głosami tutaj, że ona i Jaśmin to królowe Hulaj Duszę akurat lubię, głównie za dystans do siebie i coraz bardziej też wkręcam się w Czarną Wdowę - super mi się jej słucha do snu.
Ale kurczę jak ktoś się zarzeka że nigdy przenigdy nie zrobi min. tej konkretnej sprawy i jeszcze całkiem sensownie wyjaśnia dlaczego, a potem robi właśnie tę, bo wie, że się najlepiej sprzeda (druga w kolejce byłaby chyba właśnie Iwona Wieczorek), no to takie... Niemniej jak mówię - na mnie zarobi, bo w tej sprawie było tyle różnych wątków, że chętnie sobie to wszystko uporządkuję po latach.

A jeszcze - w ogóle ktoś już miał okazję przesłuchać? Jak wrażenia?
saab_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując