Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-08-02, 10:24   #2842
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Większość podcasterow, zwłaszcza tych zaczynających, nie ma ludzi od researchu ani obróbki, to przychodzi ewentualnie później, jak już wiedzą, że chcą się tym zająć trochę bardziej niż hobbystycznie.
No ja myślę, że Jaśmin sama obrabia materiały, mówiła o tym, i ludzie nie rozumieli, czemu się przestała pokazywać; no ja jako osoba, która coś tam montowała, doskonale to rozumiem. I rozumiem, że ona serio może nie mieć czasu na nowy odcinek. Tak się wydaje, ale czasami materiał trwający 3-godzinny można obrabiać 8 godzin. Bo oddechy, westchnięcia, język się plącze po tak długim mówieniu, zdarzają się błędy itd.; do takiego "głębokiego" dźwięku, jak u Justyny czy Myszki, też potrzebny jest dobry sprzęt. Do tego research - jak mnie interesuje jakaś sprawa, to zazwyczaj bardzo dużo czasu zajmuje przyswojenie wszystkich faktów, czasami to trwa tygodniami (oczywiście codziennie nie czytam o czymś obsesyjnie). Najbardziej mnie chyba zdziwiło ostatnio to, że wszyscy przestępcy mają swoich obrońców. Są ludzie, którzy uważają, że Diane Downs jest niewinna . I niestety często przez takie przypadki informacje są zniekształcane.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując