Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-08-02, 11:57   #2844
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jeden z niemieckich truecrimerów jak przeszedł całkowicie na zarabianie na YT mówił w początkowym okresie, że siedzi po 18 godzin dziennie. A wcale nie ma jakichś długaśnych materiałów, tak 30-60 minut, raz w tygodniu. Więc nie wiem czy to taki pikuś jest zakładając, że nie jest to czytanie materiału z Wikipedii. Żeby mówić nieprzerwanie i z sensem przez pół godziny, to trzeba się sporo nasiedzieć nad tekstem, żeby to miało ręce i nogi.

Ludzie chcą mieć rozrywkę za darmo do kawy i sprzątania chałupy. Jak im się wydaje, że to przecież chwila moment zrobić półgodzinny podcast oparty na różnych źródłach, to może niech sami spróbują.
Ja się z Tobą zgadzam, ale z drugiej strony jeśli Justyna obniżyła loty, to nie jest to też do końca w porządku wobec fanów. Ja do nich nie należę, przesłuchałam parę odcinków, ale po tym dostrzegłam spadek jakości i że od dłuższego okresu widać, że idzie na ilość bardziej niż na jakość. Ja w każdym razie - jak słuchałam o Elizie, co mąż zaaranżował wypadek, to nie wiedziałam, kto jakim autem jechał w końcu, jeszcze chyba imię pomyliła (co można wyedytować przecież).

Ja tam byłabym za płatną platformą z podcastami, ale dopóki niektórzy będą wrzucać za darmo, to na pewno będę korzystać. Jestem też za jakimiś powszechnymi zasadami, którzy autorzy powinny przestrzegać; chociażby brak samosądów, victim-blaming itd.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując