Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brodawki płaskie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-11, 16:49   #782
agnkuc27
Przyczajenie
 
Avatar agnkuc27
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Brodawki Płaskie!!! POMOCY

Witam
1,5 roku temu na stopie pojawiło mi się dziwne zgrubienie, które zignorowałam. W zimie było całkiem do zniesienia, ale w lecie, noszenie klapek było katastrofą Pół roku temu w pobliżu podejrzanego zgrubienia pojawiło się drugie, a parę miesięcy temu trzecie!!! Postanowiłam coś z tym zrobić, gdyż wakacje już niedługo a ja napewno nie chcę straszyc na plaży. Zapisałam sie na wizyte do podologa w celu usunięcia (jak wtedy mi sie wydawało) kurzajki lub modzeli. Jak się okazało moja stopę zaatakowały BRODAWKI. Wirus HPV (wirus brodawczaka ludzkiego) objawia sie w postaci brodawek na skórze. Zarazić się można wszędzie basen, hotel a najczęściej od innej osoby zarażonej wirusem HPV. Podobno usuwanie laserem lub azotem jest rzeczą beznadziejną, gdyż wirus jeszcze bardziej się roznosi. W gabinecie dostałam krople Joalis HPV. Stosowanie: 10 kropli rano i 10 wieczorem . Ok, ale dodatkowo kupiłam w aptece Brodacid i smarowałam 2 razy dziennie (kazdorazowo po wyschnięciu substancji zrywałam ja)

Po sześciu dniach, przy zrywaniu preparatu zauważyłam ze odszedł razem z czarnymi korzonkami. Dziś jest 7 dzień a po brodawkach zostały tylko dziurki. Odstawiłam już Brodacid ale Krople zamierzam brać przez miesiąc, tak profilaktycznie
Pozdrawiam i udanej walki
agnkuc27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując