Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-26, 10:43   #201
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Super, że taki grzeczny egzemplarz Ci się trafił moja też była niskobsługowa, mam nadzieję że w "nagrodę" synek nie da nam popalić







Też mam taką nadzieję że jej tak zostanie . Staram się ją angażować w każdą pomoc , żeby nie czuła się odtrącona, codziennie przytula się do brzucha, mówi do niego , cieszy się jak poczuje ruchy. I jak nie lubiła się bawić lalkami, to teraz zawija je, przewija, układa do spania, także niedługo będzie miała "lalkę interaktywną"







Trzymam kciuki żeby udało Ci się jeszcze trochę malucha w brzuchu przetrzymać, leż , odpoczywaj i staraj się nie denerwować. A dla maluszka wszystko gotowe ?



Kamila a jak Twój synek reaguje na siostrę? Pamiętam że pisałaś na początku że zaczął Cię odtrącać , też się tego boję. Jak Wam się teraz układa? Z tego co pamiętam to Twój synek ma 5 lat?

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------





A w jakim czasie Ci się ta szyjka skróciła ? Mój gin jak miałam szyjkę 4,2 to powiedział że dwie pacjentki bym taką szyjką obdzieliła , jak różnie lekarze do tego podchodzą .
Tak, na początku nie było łatwo bo jak wróciliśmy do domu to młody nawet ze mną rozmawiać nie chciał, potrafił w złości rzucić szklankę na podłogę itp... Na szczęście dużo rozmów (co nie było łatwe bo od razu się wściekal), trochę czasu na oswojenie się z nową sytuacja pomogło. Teraz młody najchętniej cały czas by z siostrą spędzał, opowiada jej bajki, przytula, zabawia jak marudzi a ja nie mogę od razu podejść itd. Wie że czasami musi poczekać na swoją kolej bo jest większy i może a malutka nie.

A powiedz mi twoja też ma 5lat tak? 2014 rocznik? Szczepilas ja refundowanymi czy tymi 5w1 6w1?

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora