Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-12, 10:49   #1053
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez purple noise Pokaż wiadomość
A nie boisz się jeździć bez pasów? To jest ZAWSZE najgorsze, co ci po ochronie brzucha, jak sobie kark o przednia szybę złamiesz? Bez ciebie dziecko ma słabe szanse.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
W temacie wożenia dziecka z przodu. To wczoraj właśnie na warsztatach była poruszona ta kwestia. I zdecydowanie oni wczoraj odradzali przod, nawet jezeli wyłączona poduszka. Dużo bezpieczniej wozić dziecko z tyłu albo na środkowej części kanapy, albo jeśli nie ma możliwości prawidłowego zapięcia fotelika to wtedy za pasażerem. Ja mam tak zamiar wozić i kupic to lusterko o którym była mowa wcześniej.

Nam w sumie też ma w październiku znajoma męża zrobić sesje w plenerze. Chociaż w sumie nie wiem czy się w końcu zdecyduje czy nie, bo dziewczyna robi zdjęć ani dziecięcych ani ciążowych właśnie i nie wiem czy jest sens 🤷 jedyne co mnie ewentualnie przekonuje to cena za taką sesje [emoji846]


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na przykładzie wczoraj.. Nie wiem co było by lepsze serio.. Siła uderzenia była by spora i myślę, że w opcji bez pasów faktycznie zatrzymała bym się na przedniej szybie.. Lub na poduszce bo jestem pewna, że by wybuchła. A z drugiej strony ten pas podciął by mi brzuch.. Dosłownie.. Więc każda z Was ma rację ale podobnie jak przy innych wypadkach czasem pas ratuje życie a czasem przeciwnie.. Myślę, że najlepsza opcja to jednak adaptery.. No i jak sama kieruje to jednak zatrzymam się na kierownicy nawet jeśli nie mam pasów. Nawet nie chcę sobie wyobrażać co by bo gdyby bo mnie mrozi...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora