Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Terminacja ciąży cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-06-02, 21:21   #1492
zwyklylogin
Rozeznanie
 
Avatar zwyklylogin
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 557
Dot.: Terminacja ciąży cz. 4

Platynowa nie wiem czy wiesz o mozliwosciach dla twojego meza/partnera. Moj maz dostal dzien wolnby okolicznosciowy z tytulu urodzenia sie dziecka i dzien wolny okoliczn. z tytulu smierci dziecka..czyli dwa dni. Musial zaniesc akt martwego urodzenia i wypisac ten urlop. Nam sie to przydalo bo balam sie byc w domu sama po zabiegu. Tyle ze wiaze sie to z jakby troche poinformowaniem zakladu meza z tym co sie stalo...a o ile w naszej pracy czesto wiedzieli ze jestesmy w ciazy to u naszych partnerow juz nie. Moize tez wziasc l4 na opieke nad toba..chyba do 14 dni w roku przysluguje na opieke nad czlonkiem rodziny..tyle ze wtedy 80%.

Co do badan po porodzie...robilam rozne...ale kwas foliowy wyszedl mi przekroczony o 100% normy... wiec go odstawilam...ponowilam badanie tydzien temu...po 4 miesiacach nie brania go nadal przekracza norme..ale juz neiznacznie. Dodam ze mam heterozygotyczna mutacje MTHFR i PAI wiec nie przyswajam form niemetylowanych. W ciazy lykalam ACTIFOLIN..ma 400g metylowanej formy i 400 zwyklej.....chyba ta zwykla mi sie gromadzila....nie wiem czy to w czyms przeszkadza
zwyklylogin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując