Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy on mnie wykorzystuje?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-02, 05:30   #25
the cherry blossom girl
Rozeznanie
 
Avatar the cherry blossom girl
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 617
Dot.: Czy on mnie wykorzystuje?

Cytat:
Napisane przez kaszkakaszka Pokaż wiadomość
To tak, żeby trochę go obronić. To nie tak, że wyłącznie ja robię zakupy. Natomiast ja je robię mądrzejPracuje, to i zarabia. Problem w tym, że wydaje tą kasę w sposób niekontrolowany. Jak czekolada, to najdroższa, jak majtki, to tylko firmowe, jak herbata, to za 25 zł za 10 dkg. Przykłady, może trywialne, ale na takich rzeczach mnóstwo kasy traci. Co do zalet tego osobnika, to jest przede wszystkim zainteresowany moim życiem, mogę z nim w sumie o wszystkim porozmawiać- tak wiem, to samo mogę zrobić z koleżanką. Jednak po moim ostatnim związku takie pierdoły dużo dl amnie znaczą. Za ważną zaletę uważam również to, że nie jest raptusem, woli porozmawiać, niż się zezłościć (znamy się od 7 miesięcy, ani razu nie zdenerwował się na mnie, ani na innych). Jest też bardzo szczodry. Choć dziś nazwę to rozrzutnością. Inne zalety też posiada. Jednak, co z tego, skoro nie widzę współnej przyszłości. Bo co, jak trzeba będzie zrobić remont, kupić nowe auto. Kolejny kredyt? Bez sensu.
On chyba najwyraźniej nie do końca tak uważa bo jak byliście w sklepie, to dopiero przy kasie się dowiedziałas, że masz zapłacić za jego zakupy Jakoś wcześniej z Tobą tego tematu nie "obgadal"

Jak dla mnie facet zorientowal sie,ze jesteś mało wymagająca, że wystarczy, że zrobi Ci herbatę i już jest cacy. Serio moja znajoma miała podobna sytuację, na wszystko się w sumie zgadzala co facet wyrabial, szastal kasa, wydawał jej pieniądze, był nieodpowiedzialny etc i jak to się skończyło? Facet zrobił jej dzieci, odszedł do innej, która mu więcej mogła "zaoferować" a kobieta została sama ze wszystkim.
Dla Ciebie ten człowiek jest wartościowy, a ja uważam, że jest cwany i dobrze wie jak ugrać aby wyjść najlepiej w całej tej sytuacji.

Edytowane przez the cherry blossom girl
Czas edycji: 2019-03-02 o 05:32
the cherry blossom girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując