Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-17, 20:22   #2282
iceina
Zadomowienie
 
Avatar iceina
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 681
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Hehe nie uwierzysz Na ceglany Ja jestem maniaczką kolorów, spodnie mam we wszystkich kolorach od bieli, po chaber, butelkowy i czerwień Pytałam się męża jaki mam kupić. I powiedział, że czerń, granat, szary za smutne dla mnie. Czerwonego nie chciałam, bo mam już kurtkę czerwoną i padło na ten ceglany Tak mi się pięknie kojarzył jesiennie Tym bardziej, że ja planuję w nim chodzić późną jesienią i tylko na początku zimy, bo jest dla mnie za cienki na zimę. W zimie muszę mieć super ciepłą kurtkę z futrem. Tylko, żeby jakiś wściekły pomarańcz nie przyszedł.
Jak ja pytałam TŻ, który kolor brać, to mówił, że czarny albo granatowy, bo nie ma mojego ulubionego butelkowego zielonego, kobaltowego ani burgundowego i że za dużego wyboru już nie mam haha no tak po godzinach spędzonych ze mną na zakupach nauczył się nazw kilku moich ulubionych kolorów

Ps. Ja w takim kolorze wyglądam jak nie powiem co pomarańcze, żółte odcienie, brązy, bardzo ciemne beże to kolory zupełnie nie dla mnie. Wyglądam w nich jakbym chora była


Cytat:
Napisane przez lol-a88 Pokaż wiadomość
Jasne, wrzucam zdjęcia robione przy zapalonym świetle i z fleszem, więc kolor wyszedł trochę jaśniejszy. Teraz widzę, że ostatni guzik jest krzywo przyszyty, ale to się chyba da naprawić
aha, no i zdjęcia bez kaptura, bo go od razu odpięłam
Ja też będę chodziła bez kaptura ale z postawionym kołnierzem normalnie.

Edytowane przez iceina
Czas edycji: 2014-10-17 o 20:32
iceina jest offline Zgłoś do moderatora