Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-06, 09:14   #19
nevina
Raczkowanie
 
Avatar nevina
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 234
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87308049]Jak ma 30 lat i nie może znaleźć partnerki, to nie dziwota że się żali. Ale to błędne koło, bo żale powodują że nikogo nie znajdzie, nikogo nie znajdzie napędza żale itp itd.

[/QUOTE]

No właśnie. Ciężko wyjść z takiego koła.

Nie będę nikogo czarować, że wygląd nie ma znaczenia, ale też może być tak, że sam siebie nakręcasz i wcale tragedii nie ma. Może pokażesz nam swoje zdjęcie albo podeślesz na pw?

Ja widzę wielu facetów, którzy delikatnie mówiąc atrakcyjni nie są, a mają fajne dziewczyny. W drugą stronę też to idzie. Najważniejsze jest podejście do siebie i charakter. Ja zawsze podziwiam osoby, które nie są zbyt atrakcyjne, ale są tak pewne siebie, że sama mam do nich potem jakąś słabość. U kobiet pożądanie zaczyna się w mózgu - jeśli będziesz kobiecie imponował swoim charakterem, poczuciem humoru to sama się zakocha.

No i ogólnie jeśli możesz nad czymś popracować, to zrób to - zadbaj o cerę, włosy, zacznij uprawiać jakiś sport, zwracaj większą uwagę na ciuchy, zapach. To dużo daje. Nikt nie każe ci wyglądać jak model z CK, wystarczy być zadbanym.
nevina jest offline Zgłoś do moderatora