Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer. 2011
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-09, 08:56   #27
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Witam z rana
U mnie znowu sroga zima za oknem

Dziękuję Dziewczyny za gratulacje i słowa otuchy. Dzisiaj już psychicznie znacznie lepiej się czuję, a wczoraj z nadmiaru wrażeń poszłam spać o 21. Tż mówi, że jak mam się tak denerwować to mi neta odłączy

......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ..
Śliczne macie brzuszki, wszystkie bez wyjątków. Bo co by nie mówić - wszystkie brzuszki ciążowe są śliczne, i te małe i te duże.
......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ..
Anula - dużo zdrówka dla Taty
Trzymam kciuki, żeby było dobrze!

p.s. Odnośnie wagi - u mnie 6 kg na plusie i mam wrażenie, że wszystko poszło w uda i pupę. No ale przynajmniej zdrowiej wyglądam

Anulinka - strasznie się cieszę, że Twój TŻ już po tych zabiegach i czuje się dobrze!

Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
Dzień Dobry
Ja też już wstałam, a raczej nie zasnęłam wczoraj , ból brzucha i pleców był straszny i jest . Teraz się pakuje i o 10 jadę do szpitala, pewnie mnie tam zostawią Dobrze, że chociaż dzidzia kopie wiem, że z nią ok.
Na pewno wszystko jest w porządku. Ale dobrze, że jedziesz - zawsze warto to skonsultować

Cytat:
Napisane przez kruczaa Pokaż wiadomość
Listopadowa gratuluje udanej wizyty, córcia potwierdziona, wiec będzie parka tak jak chciałaś, super
Już tak przywykłam do myśli, że tym razem będzie córcia, że chciałam aby lekarz to potwierdził. Zresztą od 11 t.c. nazywamy dzidzię: 'mała'

Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
Wstawiam swoj brzuchol. 17 tydzien [moj maz twierdzi, ze jestem w 13, ale on ma swoje obliczenia, bo twierdzi, ze wie kiedy Dzidka zrobil ]
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora