Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lesbijki i Biseksualistki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-23, 15:47   #27
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 726
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Marzy mi się wątek w którym bez wulgarności i wyzwisk mogłybyśmy pogadać o naszych związkach, doświadczeniach, o tym czy zdobyłyśmy się na coming out (rodzina, przyjaciele, znajomi, sąsiedzi, koleżanki i koledzy z pracy) i jakie były tego skutki. Z jaką reakcją spotykacie się ze strony społeczeństwa; co Was trapi, gryzie, leży na wątrobie? Jak układają się Wam relacje z partnerkami? Czy walczycie jakoś z nietolerancją i homofobią, czy raczej gdy słyszycie agresywne odzywki robicie dobrą minę do złej gry?

Zapraszam wszystkie z Was które do tytułowych grup się zaliczają. Dziękuję za to dziewczynom, których jedyne doświadczenie to pocałunek z koleżanką na zakrapianej imprezie - nie o to mi chodzi.

Pati (bi odkąd sięgam pamięcią, od paru miesięcy w szczęśliwym trójkącie z facetem i dziewczyną)
Dołączam do wątku. Chętnie będę podczytywać, a może czasem napiszę coś od siebie, choć rzadko się wypowiadam

Uważam się za biseksualną, choć nie mam doświadczeń z mężczyznami i nie brakuje mi tego. Od ponad 9 miesięcy jestem w związku z kobietą (w tym 2 miesiące związku na odległość) i myślę, że znalazłam tę jedyną Jesteśmy jeszcze na etapie docierania się, ale wszystko coraz lepiej się układa i powoli, nieśmiało zaczynamy planować wspólną przyszłość

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
P.s. Macie/mialyscie konto na isie? ;d
Masz na myśli profil na queerze? Nowa odsłona jest straszna, nie mogę się przyzwyczaić. Konto oczywiście mam, możemy się wymienić nickami na PW.
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując