Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lesbijki i Biseksualistki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-23, 16:02   #30
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

No właśnie, coś się tam pozmieniało. Ogólnie cała strona, bo na konto się nie logowałam jeszcze w tej nowej odsłonie. Dziwnie tak jakoś.
BTW, podoba mi się to, że Wizaż jest tak biseksualnie fioletowy


A co do związku z kobietą to mnie od dłuższego czasu męczy jedna sprawa... Nie wiem jak to jest bo mój związek z dziewczyną przypadał na okres, kiedy jeszcze trochę się wstydziłam (albo raczej ukrywałam), rodzicom podawałam męską wersję jej imienia i nie było szans na codzienne przebywanie ze sobą o mieszkaniu nie wspominając bo za młoda byłam.
Chodzi mi o kwestię okresu Ja mam bardzo ciężko w pierwszych dniach, biorę bardzo silne leki, nigdzie nie wychodzę i jestem też mocno rozdrażniona, no bo boli jak cholera. I powiedzmy, że moja kobieta też by tak miała. W innym terminie. Więc zamiast 4 dni wyjętych z miesiąca byłoby to 8 dni katorgi. Więcej dni bez seksu A jakby miała w tym samym terminie to nie byłoby komu wyjść z psem i może byśmy się pozabijały z wściekłości?
Ja wiem, banalne, ale ja na prawdę jestem straszna i nie wyobrażam sobie, jakby to miało grać razem
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując