Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-17, 22:08   #1842
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

O joj czemu dopiero teraz piszemy o tym żeby się nie przeciążać.🤦☠♀️ To teraz mam stresa o wypadającą macicę

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Juz nic ale iles godzin mnie krocze bolalo i mialam wrazenie jakby mialo wypasc mi cos
Pewnie nic sobie nie zrobilas ale mozna zrobic sobie aua. 18 kg to juz hardcore dozwolone jest do 5kg, ja nosilam 10 i error
Znam to uczucie. No to chyba nie raz przesadziłam z dzwiganiem[emoji20]

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Ala waży juz 18kg?
Ile ma wzrostu?



Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Tak 18kg i 98cm. No duża jest ogólnie i nie jest chucherkiem.

Cytat:
Napisane przez sharlotka87 Pokaż wiadomość
Jeśli dasz im na piśmie, że nie będziesz szczepić to podadzą cię do sanepidu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widzę że wiesz co nieco na ten temat. Powiedz co w związku z tym mnie czeka?

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Wlasnie sobie pomyslalam ze w tek sytuacji u nas najlepiej by bylo zrobic ten test z odstawieniem. Chociaz niby to niewskazane bo dziecko moze cycka potem odrzucic i mi odradzal to lekarz ale w praktyce jak widac u martusi to skonczylo problem a ja sie bujam.

My postanowilismy kapac dziecko codziennie bo to taki rytm dnia moze wprowadzi ze skuma ze potem spanie
Tylko ona w wannie jest super zrelaksowana a jak sie ja wyjmie to ryk. No nie umiemy w to dziecko
Ja moją po kąpieli, wyciągam i z prędkością światła wkładam w ręcznik tak że tylko oczy wystają [emoji102] i nie zdąży zapłakać. Każdy fragment mokrego ciałka na wierzchu powoduje płacz taki jakby co najmniej ją lodem obkładał, takie "uczuciowe" te dzieci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując