Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-18, 00:32   #1843
sharlotka87
Rozeznanie
 
Avatar sharlotka87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 714
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Poprzednie takie były?

Na co w Polsce szczepią już w szpitalu?

Fubizka, mój też zwykł wyć. Przed kąpielą i po. Teraz już tak różnie. Bywa spokojny. Dojrzewa [emoji3590]

Bardzo mi pofajniało dziecię. Takie komunikatywne, uśmiechnięte, rozwrzeszczane się zrobiło Tzn. rozwrzeszczane było, ale teraz ma różne nuty

Ja podniosłam dziecię z bujakiem rano po powrocie do domu, bo chciałam się wykąpać, a nie pasowało mi zostawienie go w innym pomieszczeniu. Oczywiście nie spał Gdybym wiedziała, że nie powinnam, pewnie bym się zastanowiła. Tak samo ze spacerami czy sklepami. Chociaż jak czytam, że niektóre dziewczyny słuchają rad o czasie spacerów czy nieprzyjmowaniu gości, wiem, że to nie moja bajka Czasem trzeba, wiem, ale prewencja dla prewencji Nie chciałoby mi się zbierać dla 5 min. spaceru
Nie, poprzednie spaly
Ultra, niestety nie da się wybrać na co chcesz szczepić, a na co nie. Masz kalendarz szczepień i jedyne co możesz, to maksymalnie oddalić w czasie szczepienie, którego nie chcesz /się boisz. Jeśli napiszesz im, że szczepić na coś nie będziesz to zgłoszą cię do sanepidu i od tej pory będziesz musiała już pisać z urzędnikiem. Niestety, coś nie coś wiem, w tej kwestii.
Dziewczyny, które będą używać npr po porodzie. Jak to ogarnąć?
W ogóle to mam coś z głową chyba mija już 5 tydzień połogu, mój mąż pogwizduje, że jeszcze tylko tydzień, a ja nie mogę nawet o tym myśleć [emoji85] słabo mi się robi na myśl o seksie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sharlotka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując