Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Muszę udowadniać światu, że jestem kobietą
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-24, 09:10   #53
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Muszę udowadniać światu, że jestem kobietą

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Jejku, odnośnie do tej Boynton, to rzadko widuję MNIEJSZY nos u kogoś chyba że ktoś w ogóle nie ma nosa, ale to raczej niezbyt estetyczne. Buzię też ma bardzo drobną.



Autorko, nie wiem, gdzie mieszkasz, ale mnie się wydaje absurdalne, że podchodzą do Ciebie ludzie na ulicy i wytykają Ci wygląd.

Nie wiedziałam, że w ogóle ktoś tak robi, jestem w szoku do tej pory słyszałam tylko wytykanie nadwagi moim otyłym koleżankom, ale też były to raczej sporadyczne przypadki.

Natomiast nie słyszałam, żeby ktoś podchodził do kogoś, żeby oznajmić, że jest paskudny.
No ja np usłyszałam ,że mam krótkie nogi .Raz ,że mam zbyt sportową sylwetkę jak ta z różowym łbem( chyba mu o Pink chodziło ) , że cycki mam małe.Wszystko ,co i bez tej gadki wiedziałam i nie uważałam za jakiś mega minus a nawet raczej na plus. To zawsze wypływa od jakiś typków ,którzy sami Adonisami nie są i chcą jakoś podbudować swoje ego.Tylko ,że takie teksty po mnie spłyną a inna dziewczyna będzie pielęgnowała w sobie te słowa , rozmyślała ,analizowała i dołowała sie nimi.
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując