Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koty część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-11-20, 15:57   #4674
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez Dorasek Pokaż wiadomość
Nimfo, ta kociczka, która miała chłoniaka miała 11 lat. Leczyliśmy ją, miała podawane zastrzyki sterydowe, mieliśmy nadzieję, że jeszcze trochę z nami pobędzie. Aż pewnego dnia latem zasnęła na tarasie między doniczkami i tak umarła. A druga miała dwa lata, w marcu wpadła pod samochód. Musiało minąć kilka miesięcy, żeby emocje opadły i wzięliśmy młodą suczkę ze schroniska. To była dobra decyzja. Trafiła nam się cudowna, grzeczna, kochająca psina, która wnosi mnóstwo radości do domu. Choć nadal nie ma dnia, żebym nie pomyślała o kitkach…
Biedne kiciorki
Ja też się cieszę, że mam swoją. Po odejściu pierwszego psiaka najpierw zdecydowałam, że żadnego więcej nie wezmę. Jak drugi psiak zachorował, to stwierdziłam, że ja nie dam rady bez psa. I spokojnie zaczęłam szukać. Dałam ogłoszenie na FB, że przygarnę psiaka biało-czarnego (sentyment). I któregoś razu koleżanka dała mi znać o szczeniętach. I tak mam swoją. Miał być pies, ale przeznaczenie to przeznaczenie

A dzisiaj u mnie pod domem pojawił się wilk, który przemieszcza się po okolicy od ok. tygodnia
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując