Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DermaPen stamp MyM
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-01-09, 09:13   #1046
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Cześć Nie działałam od kwietnia 2022, ale chciałam Wam powiedzieć, że po jednym sezonie z Dermapenem na retinolu i peelingach chemicznych plus później retinoidy na co dzień i SPF zeszłam z najmocniejszego korektora uzywanego zamiast podkładu na blizny i plamy, do podkładu ultralekkiego o małym kryciu I dumam czy ja w ogóle potrzebuję czegoś więcej pod oko, korektora Na zdjęciu rozmazana, ale pokazuję do czego doszłam z cery w kropki i podkówek
Hej , Pani R!
Dawno tu nikogo znajomego nie widziałam Efekt jest u Ciebie na prawde super. Cieni pod oczami nie widać kompletnie!
Ja od jesieni działam, nadal stosuję Retinol 300 Venome, mam spory zapas, choć w kolejce czekają inne nowości od Venome (Meso NECK,Meso ANTIAGE). Oczywiście na codzień też retinol. Stał się moim "świętym graalem" i bardzo żałuję że nie stosowałam go wcześniej (bałam się łuszczenia itd..). Cera wygląda promiennie, nie męczy mnie objaw przesuszenia po całym dniu z podkładem -kiedyś czułam że wszystko mnie wysusza pomimo powierzchniowego przetłuszczania. Teraz skóra wszystko chłonie, każdą pielęgnację, jest gładka i nabrała życia.
Jescze mam w planach zabieg pod oczy , tylko wypadła mi nazwa preparatu, coś co działa długoterminowo. Ale tego już sama nie zrobię...
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując