Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-08, 22:28   #5
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Cytat:
Napisane przez Bloodlust Pokaż wiadomość
Biore Bright face kusi Kupujesz na Ebay? Może mogłabyś polecić jakiegoś sprzedawcę? Widzę że te filtry oferują głównie ludzie z Tajlandii.
Zapomniałam dodać, że używałam filtra-bazy pod makijaż Holika Holika UV Magic Shield, też ma delikatne różowe zabarwienie i jako filtr zdała egzamin, gorzej oceniam jej funkcję jako bazę, gdyż nie wchłania się do końca i moim zdaniem nie przedłuża trwałości kremów bb.
Biore dajace efekt silikonowy i tez nie wchlaniaja sie do konca - pozostaje ta sliska warstwa na skorze, ktora przy przetluszczajacej sie skorze moze po kilku godzinach odstawac razem z podkladem. Ten niebieki aqua rich natomiast wchlonie sie do absolutnego matu... podkladu mineralnego juz nie naloze, gdyz skora jest zdecydowanie za sucha i nie osiagne przyzwoitego krycia. Wiec z aqua rich powinnas byc zadowolona

Aqua rich kupilam na ebayu, pozostale biore przywiazla mi kolezanka z japonii. Ze sprzedawcow polecam rubyruby i cosmetic.love
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując