Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Anoreksja bulimiczna i Miłosierdzie Boże
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-07, 05:36   #7
tinkerver2
Wtajemniczenie

Dot.: Podzielenie się radością(uzdrowienia)

Cytat:
Napisane przez Lidoczka Pokaż wiadomość
Jest to rodzaj zwierzenia, więc może tutaj pasuje. Martwiłam się bardzo o pewną osobę po ciężkim wypadku, była w tragicznym stanie, lekarze twierdzili, że ma uszkodzony pień mózgu i jeśli przeżyje to nie będzie sprawna. Utrzymywali ją w śpiączce farmakologicznej. Jestem wierząca, więc zaczęłam się modlić, myśląc, że chociaż w ten sposób coś może pomogę. Wciągnęłam też w modlitwę inne osoby. Przez kilka tygodni dodawałam modlitwę w jej intencji na nowennę w środy ( do Matki Bożej Nieustającej Pomocy). Wczoraj( w środę) wybudziła się, mówi i zdaje się, że jest dobrze. Jestem w szczęśliwym szoku.

Poza tym miałam już podobne sytuacje, ale ta jest dla mnie szczególnie niezwykła. Wiem, że wiele osób może myśleć, że to przypadek. Dla mnie to cud. Ale niezależnie od wiary dobrze się czymś takim dzielić.

Chrześcijaństwo jest religią radości. Ta radość, mimo wielu przeszkód, nie kończy się nigdy.
No ale rozumiem, że twój bóg pozwolił na ten wypadek, czyli umyślnie doprowadził do uszkodzenia twojej bliskiej osoby?

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest teraz online   Odpowiedz cytując