Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Anoreksja bulimiczna i Miłosierdzie Boże
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-07, 09:19   #10
mariamalaria
Zakorzenienie

Dot.: Podzielenie się radością(uzdrowienia)

Cytat:
Napisane przez Lidoczka Pokaż wiadomość
Jest to rodzaj zwierzenia, więc może tutaj pasuje. Martwiłam się bardzo o pewną osobę po ciężkim wypadku, była w tragicznym stanie, lekarze twierdzili, że ma uszkodzony pień mózgu i jeśli przeżyje to nie będzie sprawna. Utrzymywali ją w śpiączce farmakologicznej. Jestem wierząca, więc zaczęłam się modlić, myśląc, że chociaż w ten sposób coś może pomogę. Wciągnęłam też w modlitwę inne osoby. Przez kilka tygodni dodawałam modlitwę w jej intencji na nowennę w środy ( do Matki Bożej Nieustającej Pomocy). Wczoraj( w środę) wybudziła się, mówi i zdaje się, że jest dobrze. Jestem w szczęśliwym szoku.
Poza tym miałam już podobne sytuacje, ale ta jest dla mnie szczególnie niezwykła. Wiem, że wiele osób może myśleć, że to przypadek. Dla mnie to cud. Ale niezależnie od wiary dobrze się czymś takim dzielić.
Chrześcijaństwo jest religią radości. Ta radość, mimo wielu przeszkód, nie kończy się nigdy.
Ciekawe, że ta matka od nieustającej pomocy nie pomogła przy wypadku lub przed. Widocznie była zajęta gdzieś indziej.

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Odwazna_jak_sliwa Pokaż wiadomość
Wizaż nigdy nie przestaje mnie zawodzić. Ponieważ swoją radością na forum dzieli się ktoś, kto jest osobą wierzącą, to można ją zgnoić i poprawić sobie jej kosztem humor, no bo jak to tak, ktoś śmie mieć inny światopogląd niż ja?! Wyznawać jakąś religię?! A fe! Ja jestem nowoczesna, postępowa i tolerancyjna, JA MUSZĘ pojechać po takiej osobie jak po burej surce! JA NIE POZWOLIŁAM innym ludziom na posiadanie swoich poglądów i wyznawanie swojej religii! O, napiszę komentarz, który nie będzie miał żadnego związku ze sprawą, ale za to dokopie autorce, hehe, no bo patrzcie, jaka ona głupia, ona wierzy w Boga i się modli, wierzy w cuda! ONA MA INNE POGLĄDY NIŻ JA! Muszę ją ukarać!

Niewierzący z klasą po prostu to przemilczy. Ateiści na poziomie gimnazjum płodzą komentarze w takiej ekscytacji, że niemalże sikają sobie po nogach.
Wierzący z klasą też by przemilczał, a nie opowiadał publicznie o "cudach".
mariamalaria jest teraz online   Odpowiedz cytując