Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Anoreksja bulimiczna i Miłosierdzie Boże
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-07, 13:47   #12
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Podzielenie się radością(uzdrowienia)

Cytat:
Napisane przez Odwazna_jak_sliwa Pokaż wiadomość
Wizaż nigdy nie przestaje mnie zawodzić. Ponieważ swoją radością na forum dzieli się ktoś, kto jest osobą wierzącą, to można ją zgnoić i poprawić sobie jej kosztem humor, no bo jak to tak, ktoś śmie mieć inny światopogląd niż ja?! Wyznawać jakąś religię?! A fe! Ja jestem nowoczesna, postępowa i tolerancyjna, JA MUSZĘ pojechać po takiej osobie jak po burej surce! JA NIE POZWOLIŁAM innym ludziom na posiadanie swoich poglądów i wyznawanie swojej religii! O, napiszę komentarz, który nie będzie miał żadnego związku ze sprawą, ale za to dokopie autorce, hehe, no bo patrzcie, jaka ona głupia, ona wierzy w Boga i się modli, wierzy w cuda! ONA MA INNE POGLĄDY NIŻ JA! Muszę ją ukarać!


Niewierzący z klasą po prostu to przemilczy. Ateiści na poziomie gimnazjum płodzą komentarze w takiej ekscytacji, że niemalże sikają sobie po nogach.
Jest mi zwyczajnie przykro, że są na świecie osoby, które zasługi w leczeniu ludzi przypisują bogu, a nie lekarzom. Lekarz się latami uczy, studiuje, robi specjalizacje, po czym słyszy "oh, modliłam się, dzięki temu moja bliska osoba wyzdrowiała".

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując