Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-12, 10:59   #4938
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez LustForLife Pokaż wiadomość
Hej ! My się przygotowujemy do wyjazdu, od jutra zaczynam pakowanie, więc jak któraś ma jakieś rady co może się przydać w podróży (oprócz takich oczywistych rzecz ), to chętnie poczytam . Kurcze my nie byliśmy na żadnym bilansie jeszcze, tylko na tej pierwszej wizycie patronażowej, ale niedawno byliśmy na szczepieniu, więc to chyba na jedno wychodzi ? Co do wózka to my mamy Easywalker XS buggy i po złożeniu jest naprawdę malutki. Ogólnie użytkuje się bardzo dobrze, jest mega zwrotny, prowadzi się go super, tylko trochę ciężko się podbija, więc pytanie gdzie i jak często będziesz nim jeździć. Nam miał służyć głównie na wyjazdy dłuższe i krótsze (typu zakupy), ale tak mi wygodnie (a syn nie narzeka ), że ciągle go używam.
My właśnie wróciliśmy z urlopu. Mogę polecić zabranie wszystkiego czego używacie w domu zamiast podgrzewacza nam służył wysoki plastikowy pojemnik, do którego wlewaliśmy wrzątek żeby podgrzać słoik. I dosyć istotne żeby zabrać termos.
Urlop meeega udany i Wam również życzę dobrej zabawy. Miałam tyle obaw a wszystko poszło gładko, bezproblemowo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora