Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urodzą :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-29, 11:54   #2947
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez Iwonexx Pokaż wiadomość
Aga u mnie w przychodni ale placilam bo prywatnie robie.xD
noo ja juz mam te wszystkie hcv hiv hbs porobione.. ciekawe co teraz mi kaze zrobic.xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Czemu tak.? Myslalam ze raz wystarczy.:P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mam pojęcia, ale jak kazał to robiłam [emoji3]
Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
No niskie te cukry mialas i to wlasnie może być z tego ze nie siedzialas [emoji57]
No ale skoro lekarz powiedział ze jest ok no to ok [emoji6]Ja jeszcze nie dostalam tych do powtorki, pewnie przed nastepna kolo 36tc bede robicNo ale moze gdzies indziej w razie czego ci zrobia prywatnie ? [emoji848] w sumie skierowanie masz wiec nie moga sie przyczepic ze bez podstawy nie zrobia [emoji57]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
No ten pierwszy był niski po prostu bo był [emoji23] A ten drugi może dlatego że poszłam do domu, choć ode mnie z rodziny laska też miała identycznie i przyszła do mnie w przerwie właśnie ale wynik miała wysoki i musi kontrolować, więc nie wiem czy to miało aż taki wpływ.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora