Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-25, 23:35   #30
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

1) XIII część: wow!
2) babka "jak z okładki": BUHUHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAH AHA! Za dużo się w Simsy nagrała?!
3) akcja na FB: ciekawa jestem jak zareagują na tak liczne uwagi. Też coś tam dorzucę. Jak sobie odkładają, to ich sprawa. Trudno się mówi. Do czego ja się najbardziej mogę przyczepić, to do malowania się i otwierania tysiąca kosmetyków. Co za chamstwo. Jak chodzi o brak gratisów przy np. 2+1, to mnie to nie spotkało, bo ja na takie promocje uwagi nie zwracam w Naturze. Napiszę też o tych "przecenach".
4) cienie MM: coraz bardziej podoba mi się fiolet. Róż sobie odpuszczam. I tak samo z nowości. Na początku to się śliniłam na te wszystkie cudeńka, ale teraz... Najbardziej się na różu zawiodłam. Wstrzymam się jeszcze z nim. Mam ich 4, nie potrzebuję na "gwałt" kolejnego. Chyba najbardziej na pędzelek się napalam. Tych nigdy za wiele. O, i baza rozświetlająca
5) jak używacie pędzli (do pudru i różu)? Tak jak mówią? Mi się najlepiej stosuje tak: do pudru- ja nakładam róż, do różu- rozcieram jak mi się zrobią przypadkiem jakieś placki i czasem bronzer.
__________________
They watched her as they watched everyone,
always hoping the living could learn to put aside
rage and sorrow, bitterness and regret.
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora