Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Durex, Unimil, Pasante i inne prezerwatywy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-30, 14:51   #32
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Durex a inne prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez niesmiała Pokaż wiadomość
My kupiliśmy w aptece DUREX AROUSER albo jakoś tak. to była jakaś lipna seria, bo te gumki są generalnie pokryte środkiem nawilżającym a te nie były ale to jeszcze nie koniec historii... chyba jedna z nich po stosunku miała małą dziurkę (czy to było pęknięcie?) zbagatelizowaliśmy to i to bym Nasz błąd od 2 miesięcy jesteśmy rodzicami. teraz będziemy testować Unimile.
NIE KUPUJCIE DZIUREKSÓW BO ONE SĄ PRZEREKLAMOWANE!!! WYDAJE MI SIĘ, ŻE INNE GUMKI CHOCIAŻ TANSZE SĄ LEPSZE!!!
nie zgodze sie z tym. Odpowiednio zalozona gumka na bank nie peknie, chybaze ma wade. Ale jesli ja zauwazyliscie, to trzebabylo zglosci sie do dureksow, podac nr partii i oni pewnie przeslaliby wam nowa paczke Czesto niby gumka ma dziurke, bo sie zle otwiera opakowanie, np. za mocno szarpiac lub wyciagajac ja paznokciami. Ja dureksy uzywam od samego poczatku i jak na razie tylko na tych nie z partnerem nie zawiedlismy. Reszta najczesciej sie zsuwala, bo uzyty byl zbyt maly rozmiar...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując