Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Durex, Unimil, Pasante i inne prezerwatywy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-01, 17:51   #43
niesmiała
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4
Dot.: Durex a inne prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
nie zgodze sie z tym. Odpowiednio zalozona gumka na bank nie peknie, chybaze ma wade. Ale jesli ja zauwazyliscie, to trzebabylo zglosci sie do dureksow, podac nr partii i oni pewnie przeslaliby wam nowa paczke Czesto niby gumka ma dziurke, bo sie zle otwiera opakowanie, np. za mocno szarpiac lub wyciagajac ja paznokciami. Ja dureksy uzywam od samego poczatku i jak na razie tylko na tych nie z partnerem nie zawiedlismy. Reszta najczesciej sie zsuwala, bo uzyty byl zbyt maly rozmiar...
zdarza się, że mercedesy lub volvo mają wadę produkcyjną i dopiero użytkownik ja wykryje. a co z gumkami??? myślisz, że paczka durexów za 8 zł jest zawsze oki i na 100 % myślisz, że nigdy Cię nie zawiedzie, a nawet to należy sprawdzać każdą gumkę przed założeniem. no to fajnie... jeżeli ty ze swoim zawsze sprawdzacie każdą gumkę przed założeniem wlewając do niej wody, albo pod mikroskopem to wasze amorki muszą wyglądać jak scena z filmu "Korki - mój pierwszy raz''
__________________
ANDZIA
niesmiała jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując