Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy wrześniowe 2018 ❤ cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-22, 11:48   #3504
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez lupinka Pokaż wiadomość
Gratulacje dla Ciebie Ciociu i dla Twojej siostry!


Kruella bedzie dobrze! Napisz jak bedziesz mogla, bedziemy myslami z Wami


Mi raz trwalo ponad godzine bo dzidzius w pewnym momencie chyba usnal i musialam wypic z 0,5 l wody zeby go rozruszac, az czkawki dostal z tego budzenia [emoji14] ale standardowo to pol h robia jak sie dobrze pisze.



No wlasnie szkoda, ze tego wywolywania albo braku postepu sn nie da sie przewidziec z wyprzedzeniem... wtedy moze przyjmowaliby na oddzial wczesniej bo przenoszona ciaza przeciez tez nie jest dobra... mi przedwczoraj lekarz powiedzial, ze ciaza jest donoszona ze lepiej dla mnie byloby urodzic teraz zebym sie nie meczyla z obrzekami, rozstepami itp. [emoji14] no pocieszajace, nie ma co!

Gilmoregirl - powodzenia dzis na ktg ja ide jutro, ale u mnie tez pojedynczy skurcz to jest maximum sukcesu na zapisie, a tak naprawde to jest tylko efekt mocno spietej macicy, ale co z tego ze mi twardnieje brzuch jak szyjka jeszcze dluga i zamknieta...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przenoszona to dopiero skończony 42 tydzień z tego co wiem. Malo kto rodzi tak późno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Zwykle wywołują tydzień po terminie czyli na początku 41 tc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora