Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2018 cz.1
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-08, 18:40   #3095
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

ja też pomyślałam o obniżonym napięciu bo to może mieć związek ale wydało mi się mało prawdopodobne, żeby do 14 miesiąca życia nie padła jeszcze diagnoza.

Panterko witaj w klubie, u mnie dziś totalnie wykańczający dzień. co prawda 2 drzemki łącznie 2,5h i wpadła na półtorej godziny teściowa (niezbyt mnie odciążyła), ale Pola bez przerwy na rękach i jęki i stęki... w sumie nie wiem czy przez osłabienie czy zęby ale wg mnie to przez ząbka. Pola normalnie na codzień jest takim słoneczkiem które ciągle się uśmiecha, wystarczy spojrzeć na nią a ona wyszczerza zęby. a teraz owszem cośtam się pośmieje i powygłupia ale ogólnie strasznie marudzi. a wieczorem jak usypiam to co chwila siada na łóżku i z jękiem wali we mnie głową i zaś siada i zas wali i tak ciągle nie mam pojęcia o co jej biega, chyba o to że po prostu chce spać a jej boleści nie pozwalają. do tego szarpała się za pampersa już przez sen więc znów muszę zakwasić mocz + posmarować clotrimazolum jutro. jeśli nie dostanie gorączki to pojadę jutro do mamy, bo po prostu zwariuję na szczęście syrop prawoślazowy jej smakuje - na ulotce jest od 3 r.ż. ale Pani z rejestracji powiedziała, że mam jej go podawać. jutro albo dziś przygotuję też syrop z cebuli.
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując