Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2018 cz.1
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-11, 20:31   #3114
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Hej W końcu koniec tygodnia U nas minęło jak z bicza strzelił, praca-żłobek/przedszkole-dom i zleciało. Weekend ma być piękny, więc szykuję się na spędzenie dużo czasu na polu, bo ostatnio mało nas na zewnątrz.

Cytat:
Napisane przez elizakasia Pokaż wiadomość
Hej Może mi coś doradzicie. Otóż problem jest taki, że synek chce jeść tylko jedzenie ze słoiczków. Jak ugotuję zupę to jeszcze od biedy zje, ale taki normalny obiad typu kotlet mielony pokrojony na kawałeczki, ziemniaki, jakaś marchewka z groszkiem to nie ma mowy, weźmie 2 kęsy do buzi i wypluwa, dławi się. Obiady ze słoiczków, owoce je bardzo chętnie. Wydaje mi się, że to dlatego, że słabo sobie radzi z gryzieniem kawałków, a w gotowcach jest wszystko zblendowane albo malutkie kawałeczki są. Na śniadanie chętnie zje kaszkę, ale jak mu dam kawałek bułki, chleba to ugryzie kawałek, a resztę obślini, traktuję jak zabawkę, porozrzuca po kuchni. Dodam, że ma już 10 zębów.
Z jednej strony może to nadal "norma" i po prostu musisz mu jak najczęściej proponować kawałki "do rączki" (np. jakieś miękkie typu gotowane różyczki brokuła, kawałki banana itp.), z drugiej - koleżanka miała podobny problem i pomogły wizyty u neurologopedy, choć nie wiem, jaka tam dokładnie byłą diagnoza...

Cytat:
Napisane przez Panterka1313 Pokaż wiadomość
Próbuje parę razy coś napisać ale kasuje. Ogólnie u mnie psychicznie i fizycznie lipa więc się nie udzielam i na dwór też nie chodzę a drobne zakupy jak pieczywo, mleko ogarnia babcia po pracy.
Co się dzieje?

Cytat:
Napisane przez szaruskowa Pokaż wiadomość
przyszły mi dziś buty kornecki i jak na mój gust za sztywne, Pola nie umie w nich chodzić. skoczyliśmy od razu stacjonarnie kupić wojtyłko, dokładnie takie-
https://plimg.redbay.pl/photos/900/00/org/42879172.jpg
Pani nie omieszkała zwrócić nam uwagę, że mamy córkę a patrzymy na chłopięce buty. odpowiedziałam, że mnie się takie podobają i nie muszą być rażące no ale mimo wszystko później wspomniała, że są też w wersji różowej :P ja pierdziele nie można kupić córce beżowych butów.
Ja zamówiłam starszej z tej strony, co polecałaś, ale jeszcze czekam
Bardzo ładne te Wojtyłki!

Cytat:
Napisane przez szaruskowa Pokaż wiadomość
moja mama od miesiąca sadza Polę na nocnik. ja kręciłam głową, że to za wcześnie, ale mała go uwielbia. siada na nim i z pół godziny nie daje się ściągnąć, dlatego niedługo jadę kupić, żeby był w domu wyobraźcie sobie że to małe ustrojstwo już zrobiło 3 razy siku i 2 razy kupę do niego babka jest w siódmym niebie, ja też się cieszę choć wiem, że to po prostu sprzyjające warunki a nie możliwość trzymania kupy bądź nie jest tutaj decydująca. ona i tak robi wtedy kiedy ma ochotę

wróciłam wczoraj do 1 drzemki i dziecko ma dużo lepszy humor.
Moja by za chiny nie usiedziała. Fajnie, że Pola się przekonała, może być Wam łatwiej później z treningiem czystości
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując